ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Δημοτικού Συμβουλίου στις 27-12-2017

Π  Ρ  Ο  Σ  Κ  Λ  Η  Σ  Η

Σας καλούμε, σύμφωνα  με τις διατάξεις του άρθρου 75  του Ν.3852/2010 σε τακτική δημόσια συνεδρίαση στο Δημοτικό Κατάστημα Θέρμου την 27 Δεκεμβρίου 2017 ημέρα Τετάρτη και ώρα 9.00 π.μ. για συζήτηση και λήψη αποφάσεων  στα  παρακάτω  θέματα.

1ο:Έγκριση δαπανών πάγιας προκαταβολής.

2ο:Ψήφιση – έγκριση δέσμευσης πιστώσεων προϋπολογισμού του Δήμου έτους 2017.

3ο:Διαμόρφωση σχεδίου προϋπολογισμού Δήμου Θέρμου 2018 μετά τη γνώμη του παρατηρητηρίου.

4ο:Έγκριση διάθεση – δέσμευσης πίστωσης , καθορισμός τρόπου εκτέλεσης και κατάρτιση όρων διακήρυξης για την διενέργεια συνοπτικού διαγωνισμού του έργου : ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ Τ.Κ. ΜΥΡΤΙΑΣ.

5ο:’Εκδοση εντάλματος προπληρωμής στο όνομα του υπαλλήλου Νέλσων Αθανασόπουλου για έσοδα τελών κυκλοφορίας αυτοκινήτων του Δήμου.

6ο:Απαλλαγή υπολόγου πάγιας προκαταβολής για το έτος 2017.

7ο:Έγκριση κατάστασης οικονομικής ενίσχυσης απόρων δημοτών για το έτος 2018.

8ο:Έκδοση εντάλματος προπληρωμής για την επέκταση δικτύου  ΧΤ Δημοτικού Φωτισμού με τοποθέτηση δύο [2] στύλων ΦΟΠ και δύο [2] ΑΠΛΏΝ φ/Σ στην Ε.Ο Λευκού – Καλλιθέας του Δήμου Θέρμου.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩN

Κατεβάστε από εδώ το αρχείο.