Έκτακτη δημόσια συνεδρίαση στο Δημοτικό Κατάστημα Θέρμου την 10 Αυγούστου 2020 ημέρα Δευτέρα και ώρα 8.30 π.μ.

Σας καλούμε, σύμφωνα  με τις διατάξεις του άρθρου 75 παρ.6  του Ν.3852/2010 σε έκτακτη δημόσια συνεδρίαση στο Δημοτικό Κατάστημα Θέρμου την 10  Αυγούστου  2020 ημέρα Δευτέρα  και ώρα 8.30 π.μ. για συζήτηση και λήψη αποφάσεων  στα παρακάτω θέματα:

1ο: Έγκριση πρακτικού της Επιτροπής Διαγωνισμού προμήθειας καυσίμων (κίνησης-θέρμανσης) Δήμου – ΟΚΠΠΔΗΘ και κατακύρωση της  διαπραγμάτευσης.

Το θέμα  είναι κατεπείγον για το γεγονός ότι είναι αναγκαία η προμήθεια των καυσίμων για την κίνηση οχημάτων και των μηχανημάτων του Δήμου μας, την αποκομιδή απορριμμάτων για τη διαφύλαξη της δημόσιας υγείας των κατοίκων αλλά και την καλή λειτουργία του Δήμου μας.