Τακτική συνεδρίαση στο Δημοτικό Κατάστημα Θέρμου την Τρίτη 29 Οκτωβρίου  2019 και ώρα 8:00 π.μ.

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Σας καλούμε, σύμφωνα  με τις διατάξεις του άρθρου 62 του Ν3852/10 σε  τακτική συνεδρίαση στο Δημοτικό Κατάστημα Θέρμου την Τρίτη 29 Οκτωβρίου  2019 και ώρα 8:00 π.μ. για συζήτηση και λήψη αποφάσεων  στα  παρακάτω  θέματα:

1}-  Εισήγηση  Εκτελεστικής Επιτροπής στο Δημοτικό Συμβούλιο  για το σχέδιο του  Τεχνικού Προγράμματος του Δήμου Θέρμου  έτους 2020 (άρθρο  63γ Ν. 3852/2010).

2}- Εισήγηση Εκτελεστικής Επιτροπής στο Δημοτικό Συμβούλιο, για την τροποποίηση του Οργανισμού Εσωτερικών Υπηρεσιών (Ο.Ε.Υ.), του Δήμου Θέρμου.

3}-  Εισήγηση Εκτελεστικής Επιτροπής στο Δημοτικό Συμβούλιο, για την σύνταξη πράξεως προσκύρωσης, τακτοποίησης και αναλογισμού αποζημίωσης λόγω ρυμοτομίας για τη διάνοιξη οδού εντός σχεδίου πόλεως Θέρμου στη θέση “Στρογγύλισμα”.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ε.Ε.

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ