Tακτική δημόσια συνεδρίαση 16 Ιανουαρίου 2019

Π  Ρ  Ο  Σ  Κ  Λ  Η  Σ  Η

Σας καλούμε, σύμφωνα  με τις διατάξεις του άρθρου 75  του Ν.3852/2010 σε τακτική δημόσια συνεδρίαση στο Δημοτικό Κατάστημα Θέρμου την 16 Ιανουαρίου 2019 ημέρα Τετάρτη και ώρα 9.00 π.μ. για συζήτηση και λήψη αποφάσεων  στο παρακάτω θέμα:

1.Ανάθεση δικηγόρου σύμφωνα με την γνωμοδότησή του για αγωγή των υπαλλήλων Δήμου Θέρμου κατά του Δήμου Θέρμου.

2.Ανάθεση δικηγόρου σύμφωνα με την γνωμοδότησή του για αγωγή των μονίμων  υπαλλήλων Δήμου Θέρμου κατά του Δήμου Θέρμου.

3.Ανάθεση δικηγόρου σύμφωνα με την γνωμοδότησή του για παράσταση στην επιτροπή άρθρου 152 Ν.3463/2016 για την προσφυγή της κ. Στάμου Ζωής του Ιωάννη κατοίκου Θέρμου Δήμου Θέρμου κατά του Δήμου Θέρμου.

4.Απόφαση ορισμού επιτροπής κληρώσεων του άρθρου 118 του Ν. 4412/2016